Friss hírek

free counters

Hozzászólások

• montreal: @montreal: 6 ev=$ 39 mill. (2012.07.02. 23:47) Mire számíthatunk elseje után?
  • attila.erdei: Én elégedett vagyok Timmins választásaival mindkét nap. A 2. és 3. körben szépen szüretelt a többiek által kihagyott tehetségek közül. (2012.06.25. 08:21) Elégedetten térhetünk haza Pittsburgh-ből
  • montreal: MICHEL THERRIEN a HABS uj/regi edzoje!!! Remelem tanult a hibaibol, en Roy-t szerettem volna de ez van ezt kell elfogadni. Go Habs Go (2012.06.05. 16:32) NHL Draft 2012: Filip Forsberg, a legjobb európai fiatal
  • montreal: @p@lee22: En meg lefogadom, hogy Gomez nem fog meg meccset jatszanni a Habs szineiben ha nem akkarnak sorozatos tunteteseket a Bell Centerben. Molso... (2012.05.04. 13:09) Subbant a borítóra!
  • montreal: Ugy tudom, hogy Gallant-nak csak a neve francia de PEI szuletesu es nem hiszem,hogy tud franciaul. Marc Crowford szinten palyazik az edzo posztra es... (2012.05.04. 13:05) Bergevin lehet a megoldás?!

Címkék

2011 (1) ahl (1) alapszakasz (3) all star (7) all star weekend (2) anaheim ducks (5) anderson (2) andrei kostitsyn (112) archambault (1) armstrong (1) atlanta thrashers (16) auld (22) avcin (2) avtsin (1) a kostitsyn (4) backus (1) barch (1) beaulieu (3) beauregard (1) begin (25) béliveau (1) Béliveau (1) belle (5) bellows (1) bennett (1) benoit levesque centre (1) bergeron (16) bergevin (3) betts (1) billy boucher (1) bisaillon (1) bizonyítvány (1) blunden (9) boston bruins (52) bouchard (1) boucher (3) bouillon (19) bournival (2) bourque (12) boyd (6) bozon (1) briebois (1) brisebois (40) brunet (1) búcsú (2) budaj (27) buffalo sabres (38) builder’s night (1) busto (1) calgary flames (11) cammalleri (91) campoli (8) carbonneau (11) carle (5) caroina hurricanes (1) carolina hurricanes (23) Carriere (1) carrière (1) centennial jersey nights (11) centennial plaza (2) centre bell (12) chelios (1) chicago blackhawks (5) chipchura (17) chris higgins (1) cichy (1) cincinnati cyclones (4) claude lemieux (1) cole (43) collberg (1) colorado avalache (6) columbus blue jackets (5) combine (1) cournoyer (1) csatárok (3) cunneywort (1) cunneyworth (11) dache (1) dagostini (31) daigneault (2) dallas stars (7) Damphousse (1) damphousse (2) dandenault (24) darche (35) dawes (2) deadline (1) december (2) delmas (2) denis (10) desharnais (37) desjardins (10) detroit red wings (9) diaz (9) didier (1) dietz (1) dionne (1) draft (4) draft lottery (2) dryden (2) dudley (1) dufresne (1) dumont (4) edmonton oilers (12) edzők (2) edzőtábor (6) elbocsájtás (1) eller (34) ellis (5) elmer lach (3) előszezon (41) emberelőny (1) emile butch bouchard (3) engqivst (3) engqvist (2) enqgvist (1) entry draft (3) értékelés (5) északkeleti (1) fan practice (1) farm csapat (5) február (1) fejlesztőtábor (1) félév (1) festerling (2) flinn (1) florida panthers (27) forsberg (1) fortier (1) forum (1) frank mahovlich (1) gainey (12) galcsenyuk (3) gallagher (4) gallant (1) garrett stafford (1) gauthier (10) geoffrion (7) Gilchrist (1) gill (16) gillett jr (1) gionta (84) glumac (3) goldenberg (1) golf (1) gomez (59) gorges (43) grigorenko (2) groulx (1) halak (144) halifax (3) hall of fame (3) halpern (16) hamilton (1) hamilton bulldogs (10) hamrlik (56) haritage classic (1) hartley (1) harvey (1) henri richard (1) henry (6) heritage classic (2) herron (1) higgins (24) hockeytown (1) hockeyville (1) hoglund (1) hoki vb (1) hoki VB (4) holland (2) hudon (1) huet (1) húsvét (1) h richard (1) jakupov (2) janik (3) január (2) jarvis (1) jégidő (1) jemelin (20) jodoin (3) johansson (2) j ambrose obrien (1) kaberle (9) kapusok (3) karácsony (2) kaszcicin (2) kinsella (1) koivu (44) komisarek (28) kornyejev (1) kostopoulos (28) kovalev (50) kovaljiov (1) kovaljov (2) kraft (1) L'Oreille (1) ladouceur (3) lafleur (3) lambert (1) lang (36) lapierre (47) lapointe (2) laraque (51) Larocque (1) larouche (1) Larouche (1) larry robinson (1) las vegas (1) latendresse (46) lawson (1) leach (3) leblanc (15) lefebvre (2) lehoux (2) lemieux (1) linden (1) los angeles kings (9) macintyre (1) macmillan (1) malone (1) mara (5) március (1) markov (72) martin (7) massé (1) masterton trophy (1) maurice rocket richard (1) maxwell (13) mayer (5) McPhee (1) meccsek (1) melanson (2) mellanby (1) memorial cup (1) menetrend (26) metropolit (25) mezszámok (1) michaud (1) mike McPhee (1) minnesota wild (9) missiaen (1) moen (40) molson (3) molson cup (7) mont tremblant (1) moore (8) moreau (1) morenz (2) muller (4) m richard (1) naptár (1) nash (2) nashville predators (7) näslund (1) Näslund (1) national hockey association (1) national hockey leauge (1) nättinen (2) neilson (2) new jersey devils (27) new york islanders (21) new york rangers (24) nhl draft (7) nokelainen (8) november (3) nygren (1) nyström (1) obyrne (42) odelein (1) off season (1) október (3) olimpia (2) ottawa senators (40) pacioretty (84) palushaj (8) pearn (1) perreault (1) philadelphia flyers (29) phoenix coyotes (7) picard (6) pittsburgh penguins (31) plante (1) playoffs 2010 (22) playoffs 2011 (8) playoffs 2012 (2) playoff 2012 (1) plekanec (134) pouliot (36) pribyl (2) price (323) pritchard (1) prust (1) punch line (1) pyatt (13) qualier (1) québec city (1) rájátszás (4) rämö (1) rfa (1) richer (1) riendeau (1) ring of honor (1) roberval (1) robinson (3) roy (10) rucinsky (2) russell (2) sanford (9) san jose sharks (6) savage (1) savard (2) schneider (11) schultz (3) scotiabank place (1) sergei kostitsyn (46) sergej koszticin (1) serge savard (1) shutt (1) similä (1) simple plan (1) skrudland (1) slaney (1) sopel (3) spacek (17) st-denis (1) stanley kupa (3) statisztika (2) staubitz (5) stewart (7) st denis (3) st louis blues (7) subban (52) sullivan (1) sundin (1) szabadügynök (2) szavazás (1) tábor (2) támadók (1) tampa bay lightning (24) tanguay (41) theodore (1) Theodore (1) therrien (1) thibault (1) thrower (1) timmins (2) tinordi (3) toronto maple leafs (34) trade deadline (1) trotter (2) twitter (1) újonc (1) újonctábor (1) újonc edzőtábor (3) új év (2) vail (1) vancouver canucks (11) védők (2) videó (1) walsh (1) washington capitals (30) washington capitas (1) weber (28) westin (1) wheeling nailers (3) white (10) wickenheiser (1) willsie (2) winnipeg jets (5) wisniewski (10) woywitka (2) wyman (1) yemelin (1) youppi! (1) yvan cournoyer (1) zednik (1) „go habs go!” (1) Cimkefelhő

Habs az olimpián - csoportkör

2010.02.22. 08:19 p@lee22

Hat játékosunk kapott meghívót a téli játékokra, de Andrei Kostitsyn még térdsérüléséből lábadozva nem lehet ott a többiekkel. Napról-napra követem majd embereink teljesítményét, hátha válogatottjaikban szebbet, jobbat tudnak produkálni, mint kenyéradó csapatunkban.

2010. február 16.

Svájc-Egyesült Államok: 1-3 (0-1, 0-2, 1-0)

Nem volt olyan nagy különbség a két gárda között, mint amit a nevek alapján várni lehetett. A második harmadban kicsit jobban felpörögtek az amcsik, ezzel el is döntötték a találkozót.
Yannick Weber (77) nem igazán villogott, összesen 2 perc kiállítást szedett össze a játék késleltetése miatt. Mark Streit volt a bekkpárja, aki mellett 13:11-et játszott és -1-gyel zárt.

Oroszország-Lettország: 8-2 (3-0, 1-0, 4-2)

Sima meccs volt, már két harmad után le lehetett volna fújni. Az oroszok gáláztak, a lettek küzdöttek.
Markov (79) az utolsó gólból vette ki a részét, ő segítette Morozov gólját egy perccel a lefújás előtt. Egyébként nem a legerősebb sorban játszott, Morozov mellett Zinovyev, Nikulin és Zaripov voltak a társai. Ennek ellenére nekik lett a legjobb +/- mutatójuk (+3). 15:29 alatt kétszer találata el a lettek kapuját.

2010. február 17.

Fehéroroszország-Finnország: 1-5 (0-2, 1-1, 0-2)

A fehéroroszok egyetlen gólját a mi fiunk, Sergei Kostitsyn szerezte a második harmad legelején. Összesen csak tizenkétszer találták el Kipper kapuját, amiből SK egyet vállalt (1/1, nem is olyan rossz). 16:44-et játszott és -1-gyel zárt. A másik oldalon Saku Koivu egy gólpasszt jegyzett az első finn gólnál.

Csehország-Szlovákia: 3-1 (1-0, 2-1, 0-0)

Mindkét oldalon érdekelve voltunk, cseheknél Plekanec volt az első sor centere, míg északi szomszédunk kapuját Jaro védte. Előbbi örülhetett, mert a csehek jöttek ki győztesen a presztízs rangadóból. Tomas szerezte a harmadik gólt emberelőnyben. Emellett volt még két másik lövése is. Nem örülhetett azonban felhőtlenül, hiszen így is -1-gyel zárt. 16:16-tal a negyedik legtöbb időt töltötte a jégen.
Halak 21 védéssel zárta a találkozót, amelyen a szlovákoknak sikerült többször munkára bírniuk az ellenfél kapusát (35 SOG), de Vokoun megint ellenállhatatlannak bizonyul.

2010. február 18.

Svájc-Kanada: 2-3so (0-1, 2-1, 0-0)

Szoros kis meccs volt, a svájciak nem adták olcsón a bőrüket. Büntetőknél Crosby lövése döntött, így két meccs után csak egy pontosak a helvétek. Az utolsó csoportmérkőzésükön Norvégiát, ha így játszanak továbbra is, simán megverhetik.
Yannick Webernek nem sikerült túl jól ez a találkozó. Összesen csupán 6:12-t töltött a jégen és kilencszer cserélték be. Az első harmadban csinált egy akasztást, majd a második harmad elején is, de ezt ki is használták a hazaiak Marleau révén. Volt még egy kapura lövése is, még az első felvonásban. Remélem, nem komoly a gond, és a norvégok ellen már újra tud játszani!

Oroszország-Szlovákia: 1-2so (0-0, 1-0, 0-1)

Halak remek volt, Markov ismét gólpasszt jegyzett. A szétlövéssel végződő találkozón Jaro 36/37-tel zárt, plusz a büntetőknél egy kivétellel (Ovechkin) mindent hárított, vagy a csatárok hibáztak ellene. Andrei a második meccsén is jól szolgálta ki Morozovot, ezzel ők szerezték a szbornaja egyetlen gólját. Igaz, a szlovákok egyenlítésénél is ők voltak jégen. 15:40-et szolgált a jégen és volt még egy lövése is.
Szlovákiának igen jól jött ez a siker, hiszen így kijavították a csehek elleni bukást, és nekik már csak a letteket kell legyűrniük, míg két nagy riválisuk (főleg az oroszoknak fontos) egymással meccselhetnek.

2010. február 19.

Fehéroroszország-Svédország: 2-4 (0-2, 1-1, 1-1)

Simának indult, de Kostitsynék két szerencsés góllal feljöttek az esélyesebb háromkoronások nyakára. Ez most kevés volt, a sárga mezesek vitték a három pontot.
Sergei sokat volt a jégen (16:51), de most nem sikerült ponttal befejeznie a meccset. Egy lövése volt csupán és -1-gyel zárt.

Csehország-Lettország: 5-2 (3-0, 1-2, 1-0)

Csehek gyorsan lerendezték a meccset az első harmadban szerzett három találattal, majd kicsit visszavéve a tempóból könnyedén hozták a találkozót. Hat ponttal már csak az oroszok vannak nekik vissza a csoportkörből.
Tomas Plekanec ismét csapata egyik legjobbjának bizonyult, a második gólt Michalek átadásából ő szerezte. Volt még ezen kívül négy lövése és egy kiállítása is. Összességében +2-vel zárt, de az oroszok ellen már nehezebb lesz.

2010. február 20.

Svájc-Norvégia: 5-4ot (1-1, 2-2, 1-1)

Nagy csatában a helvétek győztek Lemm hosszabbításban esett találatával. Így 3 ponttal zárták a csoport meccseket, elválik, mire lesz ez elég. A norvégokat minden esetre megelőzték, ami nem rossz.
Amitől tartottam, az bekövetkezett. Sajnos Weber ma nem játszhatott a többiekkel.

Szlovákia-Lettország: 6-0 (3-0, 2-0, 1-0)

Szlovákok nagyon belelendültek az oroszok leverésétől, most sima vereséggel küldték haza a letteket.
Halak megint kiváló volt, 21 védéssel hibátlan meccset hozott. Öt ponttal zártak, összesen négy gólt kaptak a három mérkőzésen.

Fehéroroszország-Németország: 3-5 (1-1, 1-0, 3-2)

Izgalmas és szoros mérkőzés volt, melyet a keletiek nyertek. A németek szereztek vezetést, de ezután mindig a beloruszok voltak lépéselőnyben. Egy sikerrel a harmadik helyen végeztek a két skandináv csapat mögött. Sajnos csak egy komolyabb soruk van, így pedig nehéz kiugró eredményt elérni az NHL-esekkel megtömött konkurenciával szemben.
Sergei Kostitsyn kitett magáért, egy gólja mellett szerzett még három gólpasszt is. Sora egyébként összesen 10 pontot csinált, míg a többieknek csupán kettő maradt... Sergeinek két lövése volt összesen és 18:36-ot játszott.

2010. február 21.

Oroszország-Csehország: 4-2 (1-1, 1-0, 2-1)

Az oroszok nyerték a csoport rangadóját, így ők végeztek az első helyen. Megérdemelt siker, mert többet támadtak, veszélyesebbek voltak. Andrei Markov nem különösebben villogott, de hasznosan játszott 16 játékperce alatt. Most a többi sor villogott, Morozovék a háttérben dolgoztak. Plekanec viszont a vereség ellenére ismét jó volt, ő egyenlített az első harmad végén emberelőnyből. Volt még két másik lövése is 18:40 alatt.

Címkék: olimpia halak weber markov plekanec sergei kostitsyn andrei kostitsyn