Friss hírek

free counters

Hozzászólások

• montreal: @montreal: 6 ev=$ 39 mill. (2012.07.02. 23:47) Mire számíthatunk elseje után?
  • attila.erdei: Én elégedett vagyok Timmins választásaival mindkét nap. A 2. és 3. körben szépen szüretelt a többiek által kihagyott tehetségek közül. (2012.06.25. 08:21) Elégedetten térhetünk haza Pittsburgh-ből
  • montreal: MICHEL THERRIEN a HABS uj/regi edzoje!!! Remelem tanult a hibaibol, en Roy-t szerettem volna de ez van ezt kell elfogadni. Go Habs Go (2012.06.05. 16:32) NHL Draft 2012: Filip Forsberg, a legjobb európai fiatal
  • montreal: @p@lee22: En meg lefogadom, hogy Gomez nem fog meg meccset jatszanni a Habs szineiben ha nem akkarnak sorozatos tunteteseket a Bell Centerben. Molso... (2012.05.04. 13:09) Subbant a borítóra!
  • montreal: Ugy tudom, hogy Gallant-nak csak a neve francia de PEI szuletesu es nem hiszem,hogy tud franciaul. Marc Crowford szinten palyazik az edzo posztra es... (2012.05.04. 13:05) Bergevin lehet a megoldás?!

Címkék

2011 (1) ahl (1) alapszakasz (3) all star (7) all star weekend (2) anaheim ducks (5) anderson (2) andrei kostitsyn (112) archambault (1) armstrong (1) atlanta thrashers (16) auld (22) avcin (2) avtsin (1) a kostitsyn (4) backus (1) barch (1) beaulieu (3) beauregard (1) begin (25) béliveau (1) Béliveau (1) belle (5) bellows (1) bennett (1) benoit levesque centre (1) bergeron (16) bergevin (3) betts (1) billy boucher (1) bisaillon (1) bizonyítvány (1) blunden (9) boston bruins (52) bouchard (1) boucher (3) bouillon (19) bournival (2) bourque (12) boyd (6) bozon (1) briebois (1) brisebois (40) brunet (1) búcsú (2) budaj (27) buffalo sabres (38) builder’s night (1) busto (1) calgary flames (11) cammalleri (91) campoli (8) carbonneau (11) carle (5) caroina hurricanes (1) carolina hurricanes (23) Carriere (1) carrière (1) centennial jersey nights (11) centennial plaza (2) centre bell (12) chelios (1) chicago blackhawks (5) chipchura (17) chris higgins (1) cichy (1) cincinnati cyclones (4) claude lemieux (1) cole (43) collberg (1) colorado avalache (6) columbus blue jackets (5) combine (1) cournoyer (1) csatárok (3) cunneywort (1) cunneyworth (11) dache (1) dagostini (31) daigneault (2) dallas stars (7) damphousse (2) Damphousse (1) dandenault (24) darche (35) dawes (2) deadline (1) december (2) delmas (2) denis (10) desharnais (37) desjardins (10) detroit red wings (9) diaz (9) didier (1) dietz (1) dionne (1) draft (4) draft lottery (2) dryden (2) dudley (1) dufresne (1) dumont (4) edmonton oilers (12) edzők (2) edzőtábor (6) elbocsájtás (1) eller (34) ellis (5) elmer lach (3) előszezon (41) emberelőny (1) emile butch bouchard (3) engqivst (3) engqvist (2) enqgvist (1) entry draft (3) értékelés (5) északkeleti (1) fan practice (1) farm csapat (5) február (1) fejlesztőtábor (1) félév (1) festerling (2) flinn (1) florida panthers (27) forsberg (1) fortier (1) forum (1) frank mahovlich (1) gainey (12) galcsenyuk (3) gallagher (4) gallant (1) garrett stafford (1) gauthier (10) geoffrion (7) Gilchrist (1) gill (16) gillett jr (1) gionta (84) glumac (3) goldenberg (1) golf (1) gomez (59) gorges (43) grigorenko (2) groulx (1) halak (144) halifax (3) hall of fame (3) halpern (16) hamilton (1) hamilton bulldogs (10) hamrlik (56) haritage classic (1) hartley (1) harvey (1) henri richard (1) henry (6) heritage classic (2) herron (1) higgins (24) hockeytown (1) hockeyville (1) hoglund (1) hoki VB (4) hoki vb (1) holland (2) hudon (1) huet (1) húsvét (1) h richard (1) jakupov (2) janik (3) január (2) jarvis (1) jégidő (1) jemelin (20) jodoin (3) johansson (2) j ambrose obrien (1) kaberle (9) kapusok (3) karácsony (2) kaszcicin (2) kinsella (1) koivu (44) komisarek (28) kornyejev (1) kostopoulos (28) kovalev (50) kovaljiov (1) kovaljov (2) kraft (1) L'Oreille (1) ladouceur (3) lafleur (3) lambert (1) lang (36) lapierre (47) lapointe (2) laraque (51) Larocque (1) Larouche (1) larouche (1) larry robinson (1) las vegas (1) latendresse (46) lawson (1) leach (3) leblanc (15) lefebvre (2) lehoux (2) lemieux (1) linden (1) los angeles kings (9) macintyre (1) macmillan (1) malone (1) mara (5) március (1) markov (72) martin (7) massé (1) masterton trophy (1) maurice rocket richard (1) maxwell (13) mayer (5) McPhee (1) meccsek (1) melanson (2) mellanby (1) memorial cup (1) menetrend (26) metropolit (25) mezszámok (1) michaud (1) mike McPhee (1) minnesota wild (9) missiaen (1) moen (40) molson (3) molson cup (7) mont tremblant (1) moore (8) moreau (1) morenz (2) muller (4) m richard (1) naptár (1) nash (2) nashville predators (7) Näslund (1) näslund (1) national hockey association (1) national hockey leauge (1) nättinen (2) neilson (2) new jersey devils (27) new york islanders (21) new york rangers (24) nhl draft (7) nokelainen (8) november (3) nygren (1) nyström (1) obyrne (42) odelein (1) off season (1) október (3) olimpia (2) ottawa senators (40) pacioretty (84) palushaj (8) pearn (1) perreault (1) philadelphia flyers (29) phoenix coyotes (7) picard (6) pittsburgh penguins (31) plante (1) playoffs 2010 (22) playoffs 2011 (8) playoffs 2012 (2) playoff 2012 (1) plekanec (134) pouliot (36) pribyl (2) price (323) pritchard (1) prust (1) punch line (1) pyatt (13) qualier (1) québec city (1) rájátszás (4) rämö (1) rfa (1) richer (1) riendeau (1) ring of honor (1) roberval (1) robinson (3) roy (10) rucinsky (2) russell (2) sanford (9) san jose sharks (6) savage (1) savard (2) schneider (11) schultz (3) scotiabank place (1) sergei kostitsyn (46) sergej koszticin (1) serge savard (1) shutt (1) similä (1) simple plan (1) skrudland (1) slaney (1) sopel (3) spacek (17) st-denis (1) stanley kupa (3) statisztika (2) staubitz (5) stewart (7) st denis (3) st louis blues (7) subban (52) sullivan (1) sundin (1) szabadügynök (2) szavazás (1) tábor (2) támadók (1) tampa bay lightning (24) tanguay (41) Theodore (1) theodore (1) therrien (1) thibault (1) thrower (1) timmins (2) tinordi (3) toronto maple leafs (34) trade deadline (1) trotter (2) twitter (1) újonc (1) újonctábor (1) újonc edzőtábor (3) új év (2) vail (1) vancouver canucks (11) védők (2) videó (1) walsh (1) washington capitals (30) washington capitas (1) weber (28) westin (1) wheeling nailers (3) white (10) wickenheiser (1) willsie (2) winnipeg jets (5) wisniewski (10) woywitka (2) wyman (1) yemelin (1) youppi! (1) yvan cournoyer (1) zednik (1) „go habs go!” (1) Cimkefelhő

Montreal Canadiens Vs. New York Rangers

2009.03.18. 09:21 p@lee22

EGY PONTNÁL NEM IS JÁRT TÖBB NEKÜNK!

Négypontos derbit buktunk el a legvégén, de legalább egy pontot kaptunk. Teljesítményünk nagyon hullámzó volt, mint az egész szezonunk eddig. Háromszor egyenlítettünk, a végén nagy szerencsével. Visszatérő játékosaink legalább szépen játszottak, de más kulcsemberek (pl. Andrei Kostitsyn, Koivu) csúnyán betliztek.

Kapuban ismét Price kezdett, az influenzás Tanguay helyett Latendresse került vissza vállsérülése után. Kostopoulos visszacsúszott a negyedik sorba, ahol idény elején szépen teljesített. Dandenault lett az "áldozat", neki kellett a lelátóra ülnie. Kovalev visszatérése is szépen sikerült a betegágyból, formája biztató.

Az elején beszorítottuk a vendégeket, de nem lett ebből semmi. Morris gyors kiállításából sem sikerült szinte semmit elérni, felállni sem tudtunk igazán. Felébredt a Rangers, Price jó pár szép védéssel melegíthetett be. Staal büntetése is ment a süllyesztőbe, továbbra is gyengén csináltuk. Mondjuk a Rags a liga legjobb PK-s csapata. Végén a harmadik előnyünk is az enyészeté lett. Az első harmadban kiegyenlített volt a játék, viszonylag kevés helyzettel.

A második harmadot is előnnyel indíthattuk. Feleslegesen, mert A. Kostitsyn hiábavaló kiállítást csinált. Ugyanezt tette Hamrlik is Korpikoski-kiállítás alatt. A vendégek szép lassan mezőnyfölényt harcoltak ki, meg is lett az eredménye. Antropov lőhetett tisztán egy kipattanó korongból a kapunkba. Valamennyire felpörögtünk, jelezte ezt Pacioretty és Kovalev lövése is. Schneider PK-ja alatt mi egyenlíthettünk volna, de Higgins 2v1-ben hibázott. A következő tiszta helyzetünk is kimaradt, D'Agostini lövését védte a vendégek kapusa. A végére megkaptuk az ötödik foort is, amelyet Markov hosszú, pontos passzából Kovalev kapáslövésével használt ki. Fordulásból ki is állíttatta magát Alex, viszont mi lőttünk ebből kapuvasat.

Az utolsó harmadot PK-val indíthattunk, de megúsztuk egy kapuvassal. Sajnos a gólt nem tudtuk elkerülni pár perccel később, amikor Zherdev talált be, amikor Plekanec ütőjéről vágódott a léc alá a korong. Szerencsére szinte azonnal sikerült az újabb egyenlítés. Lapierre szép csellel tisztára játszotta magát, majd nagy gólt lőtt Lundqvistnak. A védő sem tudta a kaput idejében fellökni. Sajnos nem sokáig örülhettünk, mert a NY beszorított minket és gólt is kaptunk. Callahan a kapu előtti kavarodásból lőtte a harmadik vendéggólt. Tíz perc alatt összesen két lövésünk volt. Nem igazán játszottunk jól, már érett a vereségünk, amikor Markov iramodott meg a bal szélen és lőtt kapura. Azonban olyan szerencsésen pattant a korong, hogy a kapus vállánál utat talált magának a kapuba. Ezzel a góllal Latendresse is pontot kapott, így eredményesen tért vissza másfél hónap után! A végén nagy lehetőséghez jutottunk Gomez kiállításával, de semmi nem lett belőle.

Jöhetett a hosszabbítás, amelyben mindkét oldalon szépen védtek a kapusok. A végén Lapierre és Callahan kicsit még lökdösődött egyet. A büntetőket rosszul kezdtük, az egész meccsen halovány Kostitsyn lőtt mellé. Utána Kovalev fonák emelése és Markov elemi erejű, felsősarkos bombája hiábavalónak bizonyult, mert a Rangers mindhárom lövését értékesítette. Az utolsónál Drury lövés Price alatt vánszorgott be. Szegény kapusunk a 42 lövéstől teljesen elfáradt idegileg.

Egy pont most egy kicsit kevésnek tűnik, mert már csupán a hetedik helyen állunk. Még szerencse, hogy üldözőink is vereséget szenvedtek a játéknapon. Játékunk olyan, mint a hullámvasút, még egy meccsen belül is. Ezzel nehezen fogunk bármit is elérni a rájátszásban!

1. Nem adtuk fel hátrányban. Háromszor vezetett az ellenfél, háromszor tudtunk egyenlíteni. Ez szép és jó, csak nem kellene mindig nekünk az eredmény után rohannunk. Szerencsénk is volt a harmadik egalizálásnál, de ez mindig benne van a pakliban.

2. Betegek visszatérése. Kovalev, aki influenzás volt, villámgyors PP-gólt lőve mutatkozott be. A büntetője is káprázatosan sikerül. Szinte ő az egyetlen, akire mindig lehet számítani a PP-ben, mert be tudja vinni a korongot egyedül is. Latendressen látszódott a hosszú kihagyás, de asszisztjával és számos betörésével azért letett valamit az asztalra.

3. Price teljesítménye az első hatvanöt percben. 39 védés nem rossz, a három bekapott gólról sem ő tehet elsősorban. Azért az elgondolkoztató, hogy megint 40+ lövést engedélyeztünk aktuális ellenfelünknek. A büntetőknél sajnos már nem volt a helyzet magaslatán, a harmadik kifejezetten potya volt.

1. Hullámzó teljesítményünk. Egy-egy mérkőzésen maximum 10-15 percre tudunk felpörögni, tartósan sehogy sem sikerül. Általában mindig mi rohanunk az eredmény után, és örülhetünk, ha sikerül legalább X-re menteni az állást. Ezen az estén is ezt történt, és még szerencsénk is volt.

2. Nem Koivu meccse volt ez sem. Csupán egy lövésig jutott, emellett két gólt is kapott a csapat, amikor a jégen volt. Nem is erőltette SO-ban Gainey, hogy ő lőjön. A bedobásokat is rosszul hozta el, tőle szokatlan a 39%-os mutató. Ez már a második ilyen rossz mérkőzése volt, szombaton sem remekelt már. Ilyen folytatással szégyenszemre könnyen a padon találhatja magát.

3. Emberelőny ismét közelített a nullához. Kaptunk összesen hat előnyt, amiből egyet sikerült kihasználni. Az aránnyal nincs is baj, de amit a másik ötben műveltünk az szörnyű volt! Lassú passzolgatás, kevés mozgás. Gyakran még felállni sem tudtunk, nagyon emlékeztetett az őszi PP-nkre, amivel ugye nem mentünk semmire. A végén nálunk volt a "meccslabda", de ezt is elpuskáztuk.